sanremo
SANREMO
HISTORIE

Sanremo – rodinný příběh, který rádi sdílíme. Naše wearesanremo vychází z toho: z touhy zapojit celou naši komunitu, naše dodavatele a zákazníky na cestě vedoucí naše stroje od skici až po kavárny po celém světě. Naše identita prostupuje každý jednotlivý produkt a vychází vstříc jedinečné chuti všech kávových nadšenců. Jsme tým, který společně vyrábí stroje vytvořené profesionály pro milovníky kávy. Takoví jsme.

Spokojení s novými potřebami a zároveň kroky k budoucnosti. To je pro nás význam technologické dokonalosti. Nikdy nejsme unaveni pokrokem, posunem za naše hranice směrem k inovacím. Jednoduše řečeno, je to součást naší DNA. Tuto funkci sdílíme s naší komunitou, která se nikdy neunaví tím, že na ni udělá dojem, a kráčí s námi vstříc budoucnosti.

TECHNOLOGICKÁ DOKONALOST
sanremo
ESPRESSO STROJE SE SRDCEM

Směs technologie, designu a ještě něčeho navíc: vášeň. Kávovary Sanremo jsou produktem italské rodiny, která vyhlíží svět kávy a nezná hranice. Od naší společnosti po kavárny po celém světě.

Perfektní hranatá Zoe Shoda rámu s tělem dělá ze Zoe jedinečný stroj svého druhu a neuvěřitelně pevný, přidání řady jasných barev, ze kterých si můžete vybrat, to korunuje jako model všestrannosti. Zoe se svou všestranností a kompaktností jistě dokáže začlenit do jakéhokoli prostředí.

Smart Coffee Zoe Competition V malé velikosti Zoe Competition soustřeďuje řadu inteligentních řešení, díky kterým je ideálním společníkem pro pražírny a milovníky kávy. Například masivní rám je nejen volbou moderního designu, ale stává se nedílnou součástí stroje, který bez potřeby skořepin a panelů

SANREMO ZOE

KAFE-SERVIS KAŠTAN
Partyzánské náměstí 2
702 00  Ostrava 2

+420 603 892 481
servis@kafe-servis.cz

Kontakt na prodejce ZDE
K vidění na prodejně KAFE SERVIS
Katalog ke stažení ZDE