Káva do kaváren, domov a kancelář Trismoka

Umělecké dílo vzniká setkáním umělce a jeho múzy: spojení, které vytváří něco, co dříve neexistovalo. To je káva pro Trismoka. Zdroj inspirace pro baristu. Kávové směsi Trismoka pro kavárny, domácnosti a kanceláře a výběr z originálního původu jsou výsledkem pečlivého výběru plantáží a jednotlivých zrnkové kávy a přesné výroby, kde není nic ponecháno náhodě. Pouze tímto způsobem zajistíme našim baristům barvy, vůně a vynikající chuť, s nimiž dokážou vytvořit, z jednoduché kávy, malé umělecké dílo.

Výběrová káva

Sbírka kávy pro kavárny (a další), která prostřednictvím vůní a chutí zobrazuje jedinečnost své vlasti

KOLUMBIE

Velmi plné tělo a středně vysoká kyselost. Tóny meruňkového džemu, tmavého kakaa a čokolády.

NICARAGUA BIO

Tóny mandlového květu a jemného ovoce s dochutí kakaa, švestek a lískových oříšků.

PANAMA

Vyrovnané a plné tělo, s náznaky kakaa. Sladová chuť s květem ibišku a citrusovými tóny.

KOSTARIKA

Jemná kyselinka, která dodává sladké citrusové tóny. Dochuť tmavého kakaa a koření.

KILIMANJARO

Vynikající tělo a jemná kyselost. Dochuť zralého ovoce s vůní meruněk a červené švestky.

Směsi

Káva, podle Trismoka. Padesát let výzkumu, výběru a lásky ke kávě inspiruje pět směsí pro kavárny, které představují Manifest chuti.

Créma

Směs kávy Arabika a 70% robusta. Ideální poměr síly kávy díky vyrovnané síle kofeinu. Výběr kávy pochází z Brazílie, Indie, Ugandy Vietnam a Togo. Ideální pro všechno kdo mají rádi výraznou hustě krémovou kávu.

Italia

Směs kávy Italia je směsí kávy 50% arabika a 50% robusta s vyváženým obsahem kofeinu. Káva pochází z výběrových produkcí z Brazílie, Kolumbie, Konga, Guatemaly a Robusta z Indie. Ten kdo vybírá kávu Trismoka Italia má rád intenzivní chuť a aroma kávy, s plným tělem kávy a čokoládovými tóny. Káva se hodí jak do plnoautomatických kávovarů tak do pákových kávovarů.

Brasil

Směs kávy Brasil je směsí kávy 70% arabika a 30% robusta se středním až nižším obsahem kofeinu. Káva arabika pochází z centrální Ameriky (Kolumbie, Guatemala a Brazílie). Káva robusta pochází z přírodní a čištěné kávy z Indie a Konga. Ten kdo vybírá kávu Trismoka Brasil má rád krémovou kávu s dlouho trvající persistentní chutí a pevným tělem. Lehká hořkost a na konci jsou v chuti cítit oříšky a mandle.

Degustazione

Směs kávy Degustazione je směsí kávy 80% arabika a 20% robusta s nízkým obsahem kofeinu. Káva pochází z Kolumbie, Guatemali a Brazílie. Ten kdo vybírá kávu Trismoka Degustazione opravdu miluje kávy. Je vhodná pro přípravu jak v automatickém kávovaru tak pákovém přístroji. V chuti najdete vše co skvělé espresso má obsahovat. Příjemnou krému, nízký obsah kofeinu, lehkou chuť citrusu a dochuť na jazyku po hořké čokoládě.

GOURMET 100

100% Arabica s velmi nízkou hladinou kofeinu, s plným tělem a s nečekaným akcentem kakaa, jenž otevírá cestu zralému ovoci, s jemnou vůní koření a citrusů.

Kompostavetelné kapsle

Skvělé a šetrné k životnímu prostředí: zde jsou nové kompostovatelné a biologicky rozložitelné kapsle Trismoka, kompatibilní se systémem Nespresso®.

SUBLIME
Káva v kapslích kompatibilních s Nespresso®, s tóny karamelu a čokolády.

CREMOSO
Káva v kapslích kompatibilních s Nespresso® s tóny čokolády a cereálií.

DECAFFEINATO
Káva v kapslích kompatibilních s Nespresso®, s nádechem čokolády.

Kávové sáčky

Kvalitní káva Trismoka lisovaná v sáčcích, kterou si můžete vychutnat kdykoli během dne. Praktická a udržitelná volba, která se nevzdává vkusu.

MISCELA CLASSICA
Pražené a mleté kávové sáčky, na espresso.

DECAFFEINATO
Pražené, bezkofeinové a mleté kávové sáčky na espresso.